İkinci Doğum Çalışması

Her doğum, bir travma ile başlar; anneden kopma ve ayrılık duygularıyla yoğrulur. İkinci doğum, içsel bir dönüşümle gerçekleşir; bu, kişinin manevi olarak yeniden doğuşunu, manevi bir uyanışı veya ruhsal dönüşümü simgeler.

Doğum ritüeli (ikinci doğum), temsilciler aracılığıyla bir kanal oluşturarak kişinin doğum kanalından geçişini ve annesine ulaşmasını canlandırarak her doğumun içinde taşıdığı travmayı hatırlatır.

İkinci Doğum Ritüeli, bu süreçte ortaya çıkan duygulara izin vererek, bedenin içindeki travmayı şifa bulan bir mucizeye dönüştürmeyi hedefler. Bu muazzam çalışma, özellikle küçük yaşlarda annesinden ayrılanlar olmak üzere tüm yetişkinlere yöneliktir.

Kendiyle bağlantı kurma, bütünsel birleşme, travmayı aşma, kapsayıcılık, şefkat ve sevgiyle dolu bir deneyim sunarak, bu ritüel derin bir içsel bağ kurma ve güven inşa etme şansı sunar.

İkinci Doğum Ritüeli, içsel dönüşümü destekleyen, şefkatle yönlendirilen ve yaşamınıza güçlü bir bağ katmanızı sağlayan eşsiz bir fırsattır. Kendi iç dünyanızda derinleşmek ve hayatınızı daha anlamlı kılmak için bu benzersiz deneyim sizi keşfetmeye davet ediyor…

  • İlkinde seni anne-baban dünyaya getirdi,
  • İkinci doğum ise bekliyor.
  • Bu kez kendi kendini dünyaya getirmen gerek. 
  • Kendine hem annelik, hem de babalık etmen gerek.
  • İşte o zaman enerjin büsbütün içe döner içsel bir çembere dönüşür.
ikinci-dogum-calismasi-3
ikinci-dogum-calismasi-4
ikinci-dogum-calismasi-5